RT2512BKE07475RL
MFR.Part #
RT2512BKE07475RL
JLCPCB Part #
C3999094
Description
-55℃~+125℃ 475Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS