RK73G1ETTP24R9D
MFR.Part #
RK73G1ETTP24R9D
JLCPCB Part #
C2579673
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS