RK73B2ERTTD270G
MFR.Part #
RK73B2ERTTD270G
JLCPCB Part #
C2595830
Description
-55℃~+155℃ 200V 27Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS