SR73W3ATTE1R91F
MFR.Part #
SR73W3ATTE1R91F
JLCPCB Part #
C2601576
Description
-55℃~+150℃ 1.91Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS