SR73W3ATTER191F
MFR.Part #
SR73W3ATTER191F
JLCPCB Part #
C4157255
Description
-55℃~+150℃ 191mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS