RN73R2ATTD6732B10
MFR.Part #
RN73R2ATTD6732B10
JLCPCB Part #
C2570040
Description
-55℃~+155℃ 125mW 67.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS