SR73W3ATTE1R21F
MFR.Part #
SR73W3ATTE1R21F
JLCPCB Part #
C2601753
Description
-55℃~+150℃ 1.21Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS