RK73H1HTTC5360D
MFR.Part #
RK73H1HTTC5360D
JLCPCB Part #
C2579233
Description
-55℃~+155℃ 50mW 536Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS