RN73H2BTTD2323B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2323B50
JLCPCB Part #
C4029514
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS