SR73W2HTTER715F
MFR.Part #
SR73W2HTTER715F
JLCPCB Part #
C2600924
Description
-55℃~+150℃ 715mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS