SR73W2HTTER215F
MFR.Part #
SR73W2HTTER215F
JLCPCB Part #
C2601390
Description
-55℃~+150℃ 215mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS