RK73H2ATTD2322D
MFR.Part #
RK73H2ATTD2322D
JLCPCB Part #
C2576903
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS