RN73R2BTTD4640B05
MFR.Part #
RN73R2BTTD4640B05
JLCPCB Part #
C3957569
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS