RN73H2BTTD1560C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1560C25
JLCPCB Part #
C4007143
Description
-55℃~+155℃ 156Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS