RN731ETTP1400B50
MFR.Part #
RN731ETTP1400B50
JLCPCB Part #
C3958977
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS