RN73R2BTTD6902F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD6902F100
JLCPCB Part #
C4118269
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS