SR73W2HTTER120F
MFR.Part #
SR73W2HTTER120F
JLCPCB Part #
C186649
Description
120mΩ 750mW Metal Film Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS