SG73S2BTTD7153D
MFR.Part #
SG73S2BTTD7153D
JLCPCB Part #
C4258582
Description
-55℃~+155℃ 333mW 715kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS