PE2010FKF070R018L
MFR.Part #
PE2010FKF070R018L
JLCPCB Part #
C4161624
Description
18mΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS