SR73W2HTTE9R09F
MFR.Part #
SR73W2HTTE9R09F
JLCPCB Part #
C2600880
Description
-55℃~+150℃ 750mW 9.09Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS