SG73P2BRTTD360J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD360J
JLCPCB Part #
C6295202
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS