RK73H2HTTE8204F
MFR.Part #
RK73H2HTTE8204F
JLCPCB Part #
C7050863
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS