RN73H1ETTP5761C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP5761C50
JLCPCB Part #
C2535953
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS