SG73P2ARTTD622J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD622J
JLCPCB Part #
C6295062
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS