RN73H1JTTD1930A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1930A25
JLCPCB Part #
C4357362
Description
-55℃~+155℃ 100mW 193Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS