RN73H1ETTP2871F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2871F25
JLCPCB Part #
C2514518
Description
2.87kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS