RN731ETTP1870D25
MFR.Part #
RN731ETTP1870D25
JLCPCB Part #
C4123695
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS