SR73W2HTTE4R30F
MFR.Part #
SR73W2HTTE4R30F
JLCPCB Part #
C2600981
Description
-55℃~+150℃ 4.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS