RC2010FK-07120RP
MFR.Part #
RC2010FK-07120RP
JLCPCB Part #
C6379106
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS