SR73W2HTTE3R9J
MFR.Part #
SR73W2HTTE3R9J
JLCPCB Part #
C4351614
Description
-55℃~+150℃ 3.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS