RN73H2ETTD9103B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9103B50
JLCPCB Part #
C4264554
Description
250mW 910kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS