RN73H2ATTD3791B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD3791B50
JLCPCB Part #
C3981015
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.79kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS