SR73W2HTTE3R24F
MFR.Part #
SR73W2HTTE3R24F
JLCPCB Part #
C2601941
Description
-55℃~+150℃ 3.24Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS