RN73H2BTTD1800F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1800F25
JLCPCB Part #
C4261156
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS