SR73W2HTTER324F
MFR.Part #
SR73W2HTTER324F
JLCPCB Part #
C4334763
Description
-55℃~+150℃ 324mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS