SR73W2HTTE2R2G
MFR.Part #
SR73W2HTTE2R2G
JLCPCB Part #
C2601220
Description
-55℃~+150℃ 2.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS