ERJ-U1DD1470U
MFR.Part #
ERJ-U1DD1470U
JLCPCB Part #
C4048873
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS