RN731JTTD69R8D100
MFR.Part #
RN731JTTD69R8D100
JLCPCB Part #
C4232838
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS