SR73W2HTTE1R74F
MFR.Part #
SR73W2HTTE1R74F
JLCPCB Part #
C2600886
Description
-55℃~+150℃ 1.74Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS