ERJ-12SF18R0U
MFR.Part #
ERJ-12SF18R0U
JLCPCB Part #
C20019765
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS