RK73G2ATTD1583C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1583C
JLCPCB Part #
C5851658
Description
-55℃~+155℃ 125mW 158kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS