CR022740F
MFR.Part #
CR022740F
JLCPCB Part #
C3924233
Description
-55℃~+155℃ 274Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS