SR73W2HTTE1R10F
MFR.Part #
SR73W2HTTE1R10F
JLCPCB Part #
C2600885
Description
-55℃~+150℃ 1.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS