SR733ATTER825F
MFR.Part #
SR733ATTER825F
JLCPCB Part #
C2601626
Description
-55℃~+150℃ 1W 825mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS