RN732BTTD2460B25
MFR.Part #
RN732BTTD2460B25
JLCPCB Part #
C4124166
Description
-55℃~+155℃ 125mW 246Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS