SR733ATTE8R25F
MFR.Part #
SR733ATTE8R25F
JLCPCB Part #
C4023231
Description
-55℃~+150℃ 1W 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS