ERJ-1TNF4993U
MFR.Part #
ERJ-1TNF4993U
JLCPCB Part #
C2148046
Description
-55℃~+155℃ 1W 499kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS