SR733ATTER768F
MFR.Part #
SR733ATTER768F
JLCPCB Part #
C4014502
Description
-55℃~+150℃ 1W 768mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS