HV733ATTE3304F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV733ATTE3304F
JLCPCB Part #
C4279146
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS