SR733ATTER634F
MFR.Part #
SR733ATTER634F
JLCPCB Part #
C2601783
Description
-55℃~+150℃ 1W 634mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS